O nás

svatba-josefovi-2009

Náš příběh

Na naší svatbu jsme v roce 2009 hledali originální svatební oznámení. Nabídka byla téměř nulová, tak jsme se rozhodli, že si vytvoříme oznámení sami. Oznámení mělo takový úspěch, že po nás chtěli naši přátelé, abychom jim oznámení udělali. Později chtěli svatební oznámení i přátelé přátel a tak jsme založili rodinnou firmu ioznameni.cz.
Chcete vědět jaké to bylo oznámení?  Bylo to Svatební oznámení 42

signature-160x63
Originální motivy
Vymýšlíme stále nové motivy, aby jsme neustále byli „IN“ 🙂 Navíc motiv upravíme dle přání.
Kvalita na první místě
Tiskneme na nejlepší tiskárně v České republice a na Slovensku. Jinak by to ani nešlo. Papír používáme 350g – ten nejtvrdší, jaký jde.
Novoročenky PF
Kromě oznámení se můžete každý konec roku těšit na novou nabídku novoročenek, které najdete na: www.enovorocenky.cz

Naše filozofie (prostě proč to děláme)

Máme skvělou práci – děláme lidem radost a ještě nás to baví. Každá naše zakázka musí proběhnout perfektně – od návrhu po konečné balení. Zakládáme si i na rychlosti – nikoliv na úkor kvality. Baví nás, když nám volají zoufalí klienti, kteří byli u konkurenčních firem informování, že oznámení bude trvat měsíc a déle. Když jim řekneme, že u nás to bude max. do týdne, tak nám občas nemohou uvěřit.

Také nás baví, když nám říkají – konečně firma, která má vtipné motivy a ještě navíc mi ho upravíte zdarma podle přání – neuvěřitelné. Je to tak, to jsme MY 🙂