Žádosti o finanční svatební dar

40 nejlepsich textu svatebni dary

40 nejlepších textů na kartičky se žádostí o finanční svatební dar

Připravili jsme pro vás seznam těch nejlepších textů, které zaručeně svatebčany přesvědčí o tom, že chcete pouze finanční dar.

 1. Potíže se svatebními dary za Vás hravě vyřeší třeba Němcová nebo Masaryk
 2. Potěší nás příspěvek v jakékoli výši, který nám rozpočet na miminko* zvýší.(miminko lze nahradit například domeček, autíčko….)
 3. Nevíte si rady s dary? Nápověda už je tady. Na mimčo, domeček, autíčko,… přispějte nám prosím maličko..
 4. Potěší nás ale příspěvek v jakékoli výši, který nám rozpočet na líbánky zvýší.
 5. Kdo přemýšlí o daru na tu naši oslavu ať nenosí lampičky koše pračky ledničky konto už je vysáté ať už dáte co dáte na svatebku to vše dáme z letadla vám zamáváme
 6. Lámete si hlavu se svatebním darem? Nabízíme Vám možnost zakoupení lístků do svatební tomboly za cenu, kterou necháme zcela na Vašem uvážení. Na večírku pak proběhne losování o zajímavé ceny.
 7. S dárkem pro novomanžele, čili nás, si nedělejte starosti. Nejvíce potěší originální přání s pěknou Kč záložkou.
 8. Svatebčané naši milí, dovolte nám prosbičku, raději než věcné dary, naplňte nám kasičku. Velkou radost budeme mít i z korunky drobné, nosit dříví do lesíčka nebylo by vhodné. Mnohokrát Vám děkujeme za každičký halíř, potěší nás to více než stodesátý talíř.
 9. Nevíte si rady s dary? Nápověda už je tady. Na domeček, autíčko,… přispějte nám maličko..
 10. Jestli si snad někdo se svatebním darem hlavu láme, potom vězte, že my dva už v domácnosti všechno máme, potěší nás ale příspěvek v jakékoli výši, který nám rozpočet na plenky zvýší.
 11. Nějaký ten pátek žijeme už společně, proto nové sklenky jsou pro nás zbytečné. Chcete-li nás obdarovat, přidejte nám na cestu, kde si ženich užije, svoji milou nevěstu.
 12. Drazí hosté, berte tyto řádky jako dobrou radu, svatba přeci není jenom o svatebním daru. Když nám něco málo přispějete, budeme moc rádi, nejradši však budeme, když budete s námi.
 13. Jestli si snad někdo z Vás se svatebním darem hlavu láme, potom vězte, že my dva už skoro všechno máme. Potěší nás příspěvek v jakékoli výši, který nám rozpočet na společnou jízdu životem zvýší.
 14. Svatební dar v hotovosti, potěší nás víc než dosti. K tomu Vaše přítomnost, zábavy pak bude dost!
 15. Lásku, štěstí, bydlení i vybavení máme, proto oba vřele uvítáme, Váš příspěvek v jakékoli výši, který nám šanci pořídit si auto zvýší.
 16. Nevíte si rady s dary? Nápověda už je tady. Na svatební cestičku, prosím, přispějte nám trošičku.
 17. Dlouho jsme si spořili, kde mohli, tak šetřili. Však kvůli svatbě zakrátko, dost zhublo naše prasátko. Tak Vás prosíme, pokud nám chcete dát něco darem, přispějte mu pár korunek, ať nepojde nám hladem.
 18.  Berte toto oznámení jako malou radu, svatba není o trápení, co pořídit k daru. Pokud něčím přispějete, budeme jen rádi, ale hlavně oslavte to spokojeně s námi
 19. Vezměte toto oznámení jako malou radu, že svatba není o trápení, co dát ke svatebnímu daru. Pokud něčím přispějete, budeme za to rádi, mnohem důležitější však pro nás bude, že strávíte tento den s námi.
 20. Pokud byste nás chtěli poctít svatebním darem, budeme potěšeni za finanční příspěvek.
 21. Přejeme si, abyste si naši svatbu co nejvíce užili, proto vás nechceme zatěžovat přemýšlením nad výběrem daru. Pokud se přeci jen rozhodnete nás něčím potěšit, budeme rádi za jakékoli peníze, které poslouží jako základ pro naši svatební cestu. Je tedy pouze na vás, zda nás pošlete na Mácháč, nebo za moře. 🙂
 22. Chtěli bychom Vas požádat, abyste nam nedávali věcné dary. Domácnost máme vybavenou a co budeme chtít, to si koupíme. Pokud nás chcete obdarovat a udělat nám radost, přispějte jakoukoli částkou na naší vysněnou svatební cestu.
 23. Kdo přemýšlí o daru, na tu naši oslavu, ať nenosí lampičky, koše pračky ledničky, konto už je vysáté, ať už dáte co dáte, novou kuchyň pořídíme a pak Vám v ní i uvaříme…
 24. Vy, kdo si lamete hlavu se svatebnim darem, nechte, prosim, tyto starosti lezet ladem. Budeme radi, kdyz nase manzelstvi s nami oslavite a treba jen malou sumou bankovek nas obdarite 🙂
 25. Drazí hosté, berte tyto řádky, jako dobrou radu, svatba přeci není jenom o svatebním daru. Když nám něco málo přispějete, budeme moc rádi, nejradši však budeme, když budete s námi.
 26. Jestliže si někdo se svatebním darem hlavu láme, potom vězte, že v bytečku už téměř všechno máme, proto nás potěší příspěvek v jakékoliv výši, který nám rozpočet na svatební cestu zvýší. Avšak podmínkou pro vstup na Náš svatební den, bude vyplněný tiket Sportky jen 🙂
 27. Naši milí svatebčané, máme jedno přáníčko, raději než věcné dary, naplňte nám prasátko.
 28. Vězte, že Vaše účast je pro nás tím největším darem a to se nespokojíme s málem. Přesto je tu pro štědré duše malá rada, naše prasátko na svatební cestu trochu strádá.
 29. Milí svatební hosté, tím nejkrásnějším svatebním darem pro nás bude, když náš velký den oslavíte s námi. Pokud však trváte na tradici a chcete nás něčím potěšit, pak vám pomohou Masaryk, Němcová či Palacký.
 30. Chce-li být snad někdo štědrý, radu pro něj máme, že cestujeme rádi světem, to je o nás známé. Nenoste nám tedy prosím hrnce ani cukřenky, raději nám přispějte na pobyt či letenky.
 31. Váziček i mixerů už máme dosti, proto přijímáme svatební dary v hotovosti.
 32. Pokud nás chcete potěšit nějakým milým dárkem, úplatky přijímáme v hotovosti v jakékoliv výši.
 33. Manželství je dlouhá tůra, tak každej pošlete do začátku bůra.
 34. Svatební dary přijímáme v hotovosti v jakékoliv výši.
 35. Naši milí, drazí hosté, dovolte nám v tuto chvíli malou prosbičku vám sdělit. Namísto věcných darů, naplňte naší kasičku. Vděčni vám budem dosti, poděkujem za každý halířek, je lepší ten, než nosit domu další kastrol, či talířek.
 36. Nelamte si hlavu se svatebním darem, stejně by zatím jen ležel ladem, pomozte nám raději finančním příspěvkem, ať se na líbánky vydat můžem.
 37. Máte potíže se svatebním darem? Tento problém za vás snadno vyřeší Němcová či Destinová.
 38. Hrnce, pokličky, ubrusy, skleničky, kávovar, pánvičky, všechno, co potřebujeme, už máme. Proto vřele uvítáme, váš příspěvek v jakékoli výši, který nám šanci na auto zase zvýší. Přísaháme, že všechno, po čem toužíme, si sami koupíme.
 39. Nedávejte nám prosím dary věcné, věnujte raději bankovky cenné. Pro věci hmotné využití není, však penízky v manželství vždycky se cení
 40. Když korunkou přispějete, budeme moc rádi, důležitější však pro nás bude, že budete s námi!