Až nastane den D a vy si budete mít říct své ano, budete chtít, aby vše bylo perfektní. Aby vyšlo počasí, aby v pořádku dorazili všichni hosté a aby se všichni cítili příjemně. Zkrátka aby celá svatba měla uvolněnou a přátelskou atmosféru. K tomu, aby se vám ji povedlo navodit, budete potřebovat dané místo vyzdobit a nezáleží na tom, jestli budete mít svatbu ve stodole, na zámku, nebo třeba v párty stanu.

Světýlkov logo

Při výběru svatebních dekorací je to podobné jako u ostatních bodů, které je nutné na svatbu připravit. Často byste nenašly dvě nevěsty, které by se shodly do puntíku na tom, jak má ta která část vypadat. Možnou výjimkou v tomto seznamu by mohly být světelné dekorace. Některá bude prosazovat klasické LED světelné řetězy, další se bude bít za žárovkové řetězy a jiná nedá dopustit na velká svíticí písmena. Většina nevěst ale bude chtít mít světýlka na svatbě, protože ty atmosféru zlepší zaručeně. Kolik světýlek? V jaké barvě? A kde je sehnat?

Svatba ve stodole - světelné dekorace

Světelné sady od malé po obří svatbu

Při plánování svatby nejčastěji platí, že ji plánujete poprvé. Proto je jasné, že nemůžete mít s takovou událostí zkušenosti a že prostě a jen chcete, aby vše vypadalo skvěle a aby celá příprava byla co nejjednodušší. Co se týče světelných dekorací, tak si to můžete ulehčit a navštívit půjčovnu světýlek Světýlkov.

Co pro vás připravili? Základem jsou tři jednoduché sady, které v sobě kombinují klasické světelné řetězy s LED žárovičkami a nápisy, které se na svatbu perfektně hodí. Jednotlivé sady jsou pojmenovány Mini, Standard a Maxi a i když název první z nich může klamat a vypadat neatraktivně, najdete v ní přes 100 metrů světelných řetězů a jeden světelný nápis. Pokud plánujete svatbu ve větším prostoru, nebo chcete výzdobu světýlek opravdu bohatou, můžete sáhnout po sadě Maxi, ve které je pro vás připraven přesně jeden kilometr světelných řetězů a celkem 3 nápisy.

Citace: Pokud se na něčem nevěsty shodnou, tak na tom, že světýlka by měla mít příjemný barevný tón. Všechna světýlka ze Světýlkova jsou proto v odstínu teplá bílá.

Z těchto sad je bez problému možné vyzdobit jakoukoli svatbu tak, že hostům spadne brada a vy se budete moct následně kochat u svatebních fotografií. Můžete ale zajít ještě dále a zapůjčit si na svatbu ještě žárovkové řetězy, nebo například světelné láhve. Tyto dekorace perfektně zapadnou mezi další světýlka a prozáří tak svatbu ještě více.

Dvůr se světýlky

Víte, kdo má svatbu?

Troufáme si tvrdit, že většina hostů bude vědět naprosto přesně, na čí svatbě jsou. Ale pokud chcete celkovou výzdobu podtrhnout a co nejvíce přizpůsobit vám, novomanželům, na míru, zařaďte do své svatební výzdoby svíticí písmena od Písmenkova. Zde si můžete vybrat právě ta písmena, která symbolizují počáteční písmena vašich křestních jmen a můžete je efektně propojit spojkou &. Tato svíticí písmena jsou 100 cm vysoká, nemusíte se tedy bát, že by je někdo z hostů přehlédl a ujišťujeme vás, že budou skvělým doplňkem i pro novomanželské focení.

Citace: Stejně jako světelné řetězy, tak i svíticí písmena ozáří vaší svatbu v odstínu teplá bílá!

Světelný nápis BAR

Pokud se vám opravdu líbí a nechcete vytvořit pouze symboliku Vašich iniciálů, můžete samozřejmě sestavit libovolný nápis. Jen se ale ujistěte, že se do daného prostoru vejde!

Jak tedy svatbu rozzářit?

Jednoduše. Pokud vás světýlka nadchla, není nic jednoduššího, než je prostě zarezervovat na termín vaši svatby a poté si je buďto vyzvednout, nebo si je nechat poslat tam, kde to pro vás bude nejlepší. Při objednání Světýlkov ověří dostupnost světýlek na vámi zvolený termín, následně uhradíte cenu za zapůjčení a vratnou zálohu na světýlka a je to. Poté, co světýlka udělají na svatbě parádu, tak je jednoduše vrátíte a když nebudou mít žádné vady na kráse a funkčnosti, vrací se vám záloha na účet.

Světýlkov - schéma zapůjčení

Jestli jste se rozhodli pro svíticí písmena, tak je postup naprosto stejný s tím rozdílem, že je není možné zaslat. Jde přece jen o větší objekty a proto je potřeba je vyzvednout osobně a to ideálně s prostorným autem.

Světýlkov svatba

A co dál?

I když jsou světýlka na svatbě jednoznačně důležitá, víme, že to není jediný bod, který je při přípravě svatby potřeba vyřešit. Čeká vás toho daleko více, od ochutnávání vzorků svatebních dortů, přes výběr svatebních šatů, nebo až po nudné a formální úřední záležitosti, které je nutné před, nebo po svatbě vyřešit. Pokud hledáte, kde najít další zdroj informací pro klidné plánování vašeho dne, vyrazte na svatební portál svatby.net, najdete tam (téměř) vše co budete potřebovat.

Na první pohled se může zdát, že věcí, které je potřeba na svatbu připravit, je nekonečno. Pokud jste čerstvě zasnoubeni, nepropadejte panice. Pokud vaši svatbu vyzdobíte světýlky, buďte si jisti, že na ni budou všichni hosté dlouho vzpomínat.