Banner homepage Originální svatební oznámení na míru

Vybíráte svatební oznámení? Nevíte, jakým směrem se vydat?

Pomůžeme vám.

Máte smysl pro humor?

Originální, vtipná a humorná svatební oznámení, která nenechají nikoho chladným. Ať už vyvolají úsměv 😍 nebo zděšení, vždy jde o pobavení a toho najdete v této kategorii dost. Zaujmout můžete obrázkem jako jsou panáčci z retro hry „GAME OVER„, nebo třeba nohama pod peřinou, teniskami či spodním prádlem na šňůře.

Vtipné na oznámení nemusí být jen obrázky, ale můžete pobavit i textem. Inspirací 💡 mohou být tyto vtipné texty na svatební oznámení.

Všechna vtipná oznámení

Máte rádi kreslené postavičky?

Kreslená svatební oznámení je kategorie plná kreslených postaviček, dortů, srdíček, ptáčků, kočiček a dalších kresbiček, které budou zdobit vaše vysněné svatební oznámení. Kreslená svatební oznámení jsou velmi oblíbená, hlavně z důvodu, že kresbou se dá ztvárnit fotoaparátem nerealizovatelné motivy.
Kreslených motivů zde najdete hned několik druhů – jednoduché obrysové kresby, perokresbu, počítačovou kresbu nebo třeba obrázek, který malovalo malé dítě.

Podívejte se na všechna kreslená svatební oznámení

Máte pěkné fotografie? Uděláme z nich svatební oznámení

Svatební oznámení s fotkou se stává čím dál tím více oblíbenější.  Použít můžete vlastní fotografii od profesionálního fotografa, momentku s dovolené a nebo třeba staré fotky z mládí. I zde se originalitě meze nekladou.
Pokud máte již děti, uděláme vám svatební oznámení s fotkou dítěte.
Svatební oznámení tvoříme vždy na míru, fotku perfektně připravíme pro tisk, aby na svatebním oznámení vypadala dokonale.
Fotka může vyplňovat celé oznámení, část a nebo být umístěná v rámečku.
Fotografie na svatební oznámení umíme vylepšit, ale zázraky neumíme. Proto by fotka neměla být moc rozmazaná a neměla by obsahovat jiné postavy, než tam mají být.
Fotku jednoduše nahrajete k vybranému oznámení, my uděláme grafický návrh a ten pošleme ke korektuře.

Prohlédnout motivy svatebních oznámení s fotkou