Grafický návrh za 24 hodin

24 hodin nam trva graficky navrh

Nemožné na počkání, zázraky do 24 hodin!

Ano, děláme vše proto, aby jste měli grafický návrh ke schválení do 24 hodin v e-mailu. Někdy se to povede doslova obratem. A něco to trvá několik hodin. Ve většině případů to stihneme.

Jsme ale lidé a někdy to prostě nejde. Mohou nastat 2 případy a proto si necháváme rezervu do 3 dnů. 1. případ je, že se v sezóně sejde v jeden den velké množství objednávek, takže musíme vyřizovat podle hodiny přijetí a druhý případ, pokud zvolíte náročné individuální oznámení, které zabere hodně práce.

Také se ptáte často, jak rychle budete mít oznámení doma fyzicky. Je to jednoduché. Tiskneme jednou týdně, většinou ve středu. Pokud si objednáte oznámení v pondělí a během úterý si oznámení schválíte, tak půjde ve středu do tisku a v pátek je u Vás. Pokud si objednáte až po středě, tak u Vás bude příští pátek. V sezóně tiskneme 2x – 3x týdně a dokážeme vyhovět požadavku, pokud oznámení potřebujete mít druhý den doma.

Celý proces se může trochu prodloužit při dodávce různorodých produktů – svatební oznámení, svatební stromy, trička, svatební placky a podobně…